خدمات

با خدمات و سرویس‌های اصلی فولکس‌واگن، کیفیت خودروی خود را تضمین کنید.

با استفاده از قطعات قابل اعتماد، با کیفیت بالا و کاملا تخصصی، شما جاده ها را به راحتی و با اطمینان تجربه می کنید در حالی که کیفیت خودروی شما مانند روز اول باقی خواهد ماند.

space
باتری‌ها
انرژی مورد نیاز جهت بکار انداختن خودروی فولکس واگن توسط باطری تولید می شود. دستورالعمل‌های دقیق در فرآیند تولید، نگهداری و محافظت از باطری این ضمانت را می‌کند که بهترین کیفیت، ایمنی و عملکرد بدون مشکلی را داشته باشد.
ترمزها
ترمزهای اصلی فولکس‌واگن، با توجه به عملکرد موتور، وزن خودرو و محدودیت سرعت ماکزیمم طراحی و ساخته شده است.در هر سفر، با اعتماد به کیفیت ترمز و راحتی عملکرد ترمزگیری، کمترین مصرف و فرسایش را تجربه کنید.
space
space
شیشه، نور و قابلیت رویت
با فولکس واگن می‌توانید از مناظر لذت ببرید. دیدن و دیده شدن در سفرهایتان ضروری است. شیشه‌های اصلی فولکس‌واگن، تیغه‌های برف پاک‌کن و چراغ‌ها یک دید مناسب از اشیاء اطراف خودرو به شما می‌دهد.
موتور و گیربکس
با استفاده از قطعات اصلی (شمع‌ها، تسمه‌های دندانه‌دار، روغن‌ها، مواد افزودنی و مایعات خنک کننده)، از صدمه به موتور جلوگیری کرده و از ضربان قلب خودروی خود محافظت کنید.
space
space
فیلتر
آیا می‌خواهید عمر موتور خودروی خود را طولانی‌تر نموده و هوای تازه‌تری داشته باشید؟
فیلترهای اصلی فولکس‌واگن از ورود قطعات ریز و ذرات معلق جلوگیری می‌کنند. همچنین افرادی که از آلرژی و حساسیت‌های فصلی رنج می‌برند می‌توانند با استفاده از "فیلترهای ضد گرد و غبار" بهتر تنفس کنند. سطح عملکرد بالای فیلترهای فولکس‌واگن همواره در هر وضعیت آب و هوایی و هرجا که رانندگی می‌کنید پا برجاست.
صداگیر اگزوز
صداگیر اگزوز فولکس‌واگن از مشخصات قابل ذکر این خودرو در کنترل صداهای آزاردهنده است. صداگیر‌های اصلی فولکس‌واگن علاوه بر این که حداقل 2 دسی‌بل زیر استانداردهای قانونی آلایندگی صوتی قرار دارند در برابر زنگ زدگی، خوردگی و حرارت بسیار مقاومند.
space
space
کمک فنرها
هر زمان که روی پدال گاز فشار می‌دهید، ترمز می‌گیرید و یا فرمان خودروی خود را جابجا می‌کنید، پایداری خودروی شما وابسته به عملکرد کمک فنرهای اصلی، کنترل حرکتی شما را گارانتی می‌کند. همچنین در جاده‌های ناهموار به عملکرد خودروی شما کمک می‌کند.

خدمات اصیل، پویایی را تضمین می‌کند.

بهترین انتخاب برای شما و خودرویتان : ما با ارائه خدماتی کامل و جامع، تجربه یک رانندگی ایمن را برایتان فراهم خواهیم کرد. خدمات متنوع ما بالاترین سطح کیفیت، ماندگاری و قابلیت به همراه پویایی همیشگی را تضمین می‌کند.

space
بازرسی و نگهداری
در این روزگار پر چالش، برای اینکه بتوانید به خودروی فولکس واگن خود مکان در هر زمان و مکان تکیه کنید، ما آن را از لحاظ سطح ایمنی و کارکرد کنترل خواهیم کرد. این بازرسی بدون تعیین وقت قبلی و در زمانی کوتاه انجام ‌خواهد گرفت.
خودروی فولکس واگن شما در هر جا در کنار شماست. با صرف زمانی کوتاه جهت بازرسی خودرویتان می توانید در تمامی لحظات به آن تکیه نمایید.
محل پذیرش
بازرسی رایگان خودرو در کنار شما
شما در زمان پذیرش در کنار خودرویتان خواهید بود. زمانی که موضوع ایمنی و سلامت در میان است مطمئناً چشمان شما نظاره‌‌گر فعالیت‌های ما خواهند بود. ما این موضوع را درک کرده و بنابراین به همراه تیم ما امکان حضور در قسمت پذیرش خودرو را خواهید داشت. خودروی خود را بدون هیچ هزینه‌ای و تنها ظرف 15 دقیقه از سپر تا سپر و در کنار ما کنترل کرده و با همکارانمان در انتخاب نوع خدمات قابل ارائه و هزینه های آنها مشورت کنید.

:مزایای این کار برای شما

• پویایی و شفافیت : خودروی شما در نمایندگی های ما کنترل شده و شما از هزینه های تعمیراتی آن مطلع خواهید شد.

• سریع و رایگان : در 15 دقیقه

• برای ایمنی شما: خودرویتان را در حضور شما و بطور کامل از ترمز تا موتور، کنترل و بررسی می نماییم:
    - سیستم اگزوز
    - چراغ‌ها
    - ترمزها
    - مایع خنک کننده موتور
    - فرمان
    - نشتی‌های موتور/گیربکس
    - سطح روغن موتور
    - چرخ‌ها/لاستیک‌ها
    - کمک فنرها
    - جعبه کمک‌های اولیه/مثلث اعلام خطر
    - شیشه‌ی جلو
    - تیغه‌ی برف پاک کن‌ها
space
space
بازدید سیستم تهویه مطبوع
برای تنفس هوای تمیز داخل خودرو
می گویند با تنفس در هوای سالم، اضطراب از ما دور می‌شود. برای اطمینان از وجود هوای کافی و تازه و استفاده از دمای مناسب در خودروی فولکس‌واگن، ما سیستم تهویه‌ی خودروی شما را همیشه و در زمان کوتاهی بازرسی و سرویس می‌کنیم. این بازرسی بدون تعیین وقت قبلی و در زمانی کوتاه انجام ‌خواهد گرفت.

:مزایای این کار برای شما

• مناسب برای سلامتی و ایمنی شما: باتشکر از هوای تمیز داخل خودروی

• خیلی سریع و در کوتاهترین زمان

خدمات ما شامل بازرسی‌های:
   • برق
   • گاز کولر
   • بخشهای مکانیکی
   • فیلتر اتاق
   • فیلتر رطوبت گیر
   • مخزن رادیاتور
   • به همراه تست سطح عملکرد
بازرسی ایمنی خودرو
دریافت تایید کیفی در کمترین زمان ممکن
با خیال راحت در سفرهایتان و یا در رفت و آمد‌ روزانه به محل کار به خودروی فولکس‌واگن خود اطمینان کامل کنید. ما همه اجزای مهم خودروی شما را حتی در هنگام بازدید خدمات سریع از ترمزها تا موتور کنترل می‌کنیم.

:مزایای این کار برای شما

• ایمنی بیشتر با بازرسی حرفهای از اگزوز تا برف پاک‌کن

• حفظ ارزش خودرو در زمان فروش:در نتیجه تعمیرات ونگهداری بهینه

• سریع و در کوتاهترین زمان

جزییات بازرسی ایمنی خودرو:
کلاچ، ترمز، باطری و موتور – برای اطمینان از ایمنی شما در جاده تمامی قطعات خودروی‌تان نیازمند عملکرد مناسب میباشند، به همین دلیل بازرسی ظاهری را برای تمامی اجزای مهم خودرو در نظر گرفته‌ایم:
  - اگزوز
  - محور خودرو
  - باطری
  - چراغ‌ها
  - مایع ترمز و عملکرد ترمزها
  - لوله‌های ترمز
  - دیسک و لنت ترمزها
  - شاسی
  - رینگ‌ها
  - گیر‌بکس و دیفرانسیل
  - بدنه
  - سیستم خنک کننده‌
  - کلاچ
  - فرمان
  - موتور
  - لاستیک ها
  - کمک فنرها
  - سیستم برف پاک کن‌

خودرو چه زمانی باید بازدید شود؟
بازدید حداقل 2 بار در سال الزامیست. قبل از شروع تعطیلات نوروزی یا تعطیلات تابستانی، در ابتدای پاییز و زمستان و برای مسافت‌های طولانی کنترل عملکرد همه‌ی موارد از قبیل ترمز، باطری و چراغ‌های خودرو ضروری می‌باشد.

آیا بازرسی ایمنی خودرو جدا از بازرسی‌های دوره‌ای است؟
هیچ وقت نمی‌توان تمامی تلاش برای داشتن یک ایمنی کامل انجام داد. بهرحال بازرسی ایمنی خودرو یک مزیت دیگری نیز دارد: بازرسی کیفی ما تایید می‌کند که خودروی شما در بهترین شرایط کار می‌کند که می‌تواند در زمان فروش خودرو مشوقی برای خریداران باشد.

space
space
خدمات سریع
آیا عجله دارید؟ مشکلی نیست. ما حتی در خدمات سریع، بازرسی‌ها مورد نیاز خودروی شما را انجام میدهیم ، بدین معنا که ما خدماتی با کیفیت، بدون هماهنگی قبلی و در کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهیم داد.

عیب یابی خودرو
بهترین ارتباط با سیستم الکترونیکی خودرو‌ی شما
خدمات ما:
سنسور پارک، کروز کنترل هوشمند و ترمز ABS : این سیستم ها جهت اطمینان شما برای داشتن یک رانندگی ایمن‌تر و رفتاری سازگار با محیط زیست طراحی شده اند. بسیاری از سیستم‌های برقی در کنار یکدیگر و در یک شبکه‌ی پیچیده در خودروی فولکس‌واگن کار می‌کنند. ما می توانیم سریع و صحیح، نقص عملکرد سیستم‌های موجود در خودروی شما را با فرایند عیب‌یابی شناسایی نماییم.

:مزایای این کار برای شما

• ایمنی: باتشکر از سیستم قابل اعتماد عیب یابی

• صرفه‌جویی در هزینه و زمان : باتشکر از کاهش زمان عیب یابی

• عیب یابی کامل: بازدید سریع از سیستمABS تا سیستم مدیریت هوشمند موتور

خدمات ما شامل بازدید های:
   • ABS
   • سیستم همیار پارک
   • تهویه مطبوع اتوماتیک
   • سیستم پیشرفته یاور راننده
   • تجهیزات الکترونیکی
   • مدیریت هوشمند الکترونیکی موتور
   • سیستم‌های ایمنی (ایربگ، کمربند ایمنی)

:روش عیب یابی خودرو شامل دو بخش است

  • عیب‌یابی در زمان رانندگی: همه قطعات مرتبط با سیستم اگزوز مورد بررسی قرار می گیرند. در هنگام رانندگی و در صورت افزایش میزان آلایندگی، سیستم ضمن اعلام اخطار، کدهای خطا را ذخیره کرده و اطمینان حاصل می‌گردد که اجزایی که به درستی کار نمی‌کنند غیرفعال شوند.

  • عیب‌یابی توسط دستگاه عیب‌یاب: با استفاده از دستگاه عیب‌یاب، خطاهایی که در زمان رانندگی ثبت شده است را به دست می‌آوریم. با این دستگاه می توانیم خطاهای خودرو را یافته و بر طرف نمائیم.

روغن موتور مناسب:
صرفا روغن مناسب می تواند عملکرد بهینه موتور را فراهم نماید. نمایندگی های ما می توانند روغن با گرید مناسب را برای شما فراهم کنند.
space
space
تعویض روغن موتور:
یک توقف کوتاه ، یک عمر طولانی برای موتور
خدمات ما:
افزایش طول عمر و عملکرد موتور با استفاده از خدمات تعویض روغن فولکس واگن: ما روغن کارکرده خودروی شما را با روغن مورد تایید شرکت فولکس واگن که دارای بالاترین سطح محافظت از موتور را داشته و کارایی آن را بالا می برد تعویض می‌نمائیم. فیلتر روغن و واشر‌های مربوطه نیز در هنگام ارایه این خدمات تعویض خواهند شد. برای افزایش عمر روغن موتور، فیلتر و متعلقات آن با قطعات اصلی تعویض می گردد.

:مزایای این کار برای شما

  • براساس کیفیت سازنده روغن و مطابق با مشخصات فولکس واگن

  • تمام و کمال: همراه با تعویض فیلتر روغن و واشرها

  • سریع: بدون وقت قبلی و سریع

چرا باید روغن موتور تعویض شود ؟

در هنگام سفر، روغن موتور با فشار، مقاومت و دمای زیادی مقابله می‌کند و تاثیر ریزگردها، اسیدها و آب را به خوبی خنثی می‌کند.حتی بهترین روغن‌ها خواص خود را به مرور زمان از دست می‌دهند و رسوب بوجود می‌آورند.

چه زمانی باید روغن موتور را تعویض نماییم ؟

در دفترچه راهنمای خودرو، زمان تعویض روغن ذکر شده است.
• سرویس متغیر: براساس توصیه نمایشگر خودرو
• سرویس ثابت: هر 15.000 کیلومتر یا یک بار در سال (هر کدام زودتر فرا برسد)

توجه : درجه حرارت محیط(خیلی سرد/خیلی گرم) ، میزان آلودگی و ریزگردهای هوا، حجم ترافیک و تعدد سفرهای کوتاه، باعث کاهش فواصل سرویس‌های دوره‌ای می‌شود.

آیا باید فیلتر روغن را همراه روغن موتور تعویض کنیم؟

فیلتر روغن بقایای احتراق و آلودگی‌ را که باعث انسداد مسیر روغن در طول زمان می‌شود را جذب کرده و در نتیجه برای افزایش طول عمر موتور، باید فیلتر روغن همزمان با روغن موتور تعویض گردد.